Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

Podmienky zapožičania

Momentálne platia tieto podmienky:
Rezervácia je záväzná,, peniaze nevraciame. V prípade že sa mení dátum karnevalu a oznamite to aspoň deň vopred, môžte si uplatniť požičovne v inom termíne počas sezóny do 28.2.2022

Kostýmy si môžte zajednať a vyskúšať v požičovni. Pri objednávke sa platí cena za zapožičanie. Dohodneme sa termín, kedy si kostýmy prídete vyzdvihnúť a kedy vrátiť, väčšinou je to deň pred a deň po akcii, prípadne podľa dohody. Ak si kostým zajednávate telefonicky alebo cez internet, platí sa objednávka prevodom cez účet. Pokiaľ vám kostým nesadne, máte možnosť si pri preberaní vybrať iný kostým, ale peniaze sa späť už nevracajú. Radi vám kostým premeriame. na internete sú veľkosti štandartné, pri niektorých kostýmoch zatiaľ popis presný nemáme, ale pracujeme na tom. Pri vyzdvihnutí kostýmu sa platí vratná záloha od 15 do 20 eur v závislosti od druhu kostýmu. Pri detských kostýmoch je to 10 eur. Táto záloha sa vám vráti pri odovzdaní nepoškodeného kostýmu načas. Ak ide o čistenie kostýmu je to záležitosť každého zákazníka. Samozrejme sa potešíme ak ho operiete, ale nie je to podmienkou.

Rezerváciu môžte zrušiť 10 dní pred vyzdvihnutím, vtedy vám bude vrátená celá suma požičovného. 5 dní pred vyzdvihnití. je to 50 %.

Budeme sa snažiť výjsť vám v ústrety ako sa dá a urobiť všetko pre vašu spokojnosť.

V SÚČASNEJ SITUÁCII MOŽETE VYUŹIŤ AJ DONÁŠKU KOSTÝMOV. KOSTÝM SI NA STRÁNKE OBJEDNÁTE A MY VÁM ICH PRINESIEME. HODNOTA OBJEDNÁVKY MUSÍ BYŤ ASPOŇ 25 EUR.

CENNÍK DOPRAVY NÁJDETE NAŚEJ STRÁNKE.

Vaša požičovňa

Copyright © 2019 - 2022 Party Centrum, All Rights Reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x